G.Sinem Balkıran
Mare Garden Hotel'de 3.senemiz,her sene üstüne katarak her anlamda kendilerini geliştiren pati aşığı otel. İlk sene 1 hafta ile başlayan tatilimizi 3.sene 17 gün olarak yaptık,iyi ki de yapmışız.İnanılmaz keyifli 17 gün geçirdik. Başta sahibesi Ateş Hanım,Tolga Bey ve tabi ki BAYRAM BEY olmak üzere tüm personele ilgi, alakalarından dolayı sonsuz teşekkürler.
16-12-2023
Helin Güler
Ne kadar teşekkür etsem az. İş başvuru sürecimin tatilime denk gelmesinden dolayı mülakatlarım için bilgisayara ihtiyacım vardı.Her şeyi o kadar özenli organize ettiler ki günümü kurtardılar. Başta Tolga Bey olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum. Ayrıca hayvan dostumla gelmiştim. Çok ilgilendiler herkes güler yüzlü. Burası pet hotel. Köpeğinizle hiç unutmayacağınız bir tecrübe edinebilirsiniz.
16-12-2023
Nuray Ozdemir
Bence burası çok iyi hizmet veren ve mükemmel güzel personele sahip bir işletme, Hayvan dostu otel olduğu için rahatsız olur muyum endişesi yasamıştım, fakat bu tatlı şeyler az sayıda ve asla size rahatsızlık veren bir durumda değiller. Güzel bir tatil için harika bir denizi olan bu yeri tercih edin. Buraya gidin bence. Tüm herkese tek tek teşekkürler.
16-12-2023
Yorum Yazın
Sizde otelimiz hakkındaki görüşlerinizi yazabilirsiniz.